I lumtur mes boronicave, Presidenti na dërgon një tjetër foto nga pushimet e tij

August 13, 2019 17:58

I lumtur mes boronicave, Presidenti na dërgon një tjetër foto nga pushimet e tij

Në postimin e ditës së sotme në rrjetin social Facebook, presidenti është “krejtësisht me pushime”.

Ai ka publikuar foton e mëposhtme, të cilën e shoqëron me fjalët:

“Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo”.

e.ll./dita

August 13, 2019 17:58
Komento

14 Komente

 1. Vito mashtruesi, shoku i Nikos August 13, 18:42

  Une paguaj qe ky legen te beje pushime.

  Reply to this comment
 2. peoples August 13, 19:44

  Idiot komplet IDIOT…

  Reply to this comment
 3. Ilir baba me 40 hajdute August 13, 20:53

  Te rujt perendia mendje thoshinbpleqt

  Reply to this comment
 4. Ehe August 14, 02:33

  Iku ky i ziu
  Gjynaf, eshte akoma i ri

  Reply to this comment
 5. Tomorri August 14, 02:34

  Shko or qyq se po t marrin guroret

  Reply to this comment
 6. Docenti August 14, 09:09

  Me cudit more like nga president je bere fermer.cfare do te besh dhe si do qe del ne foto neper male e pyje te rekomandoj boll se po ul figuren tende.populli eshre i tmeruar nga ju.

  Reply to this comment
 7. paguesi i taksave nuk deshiron qe keto pare ti shpenzoje presidenti August 14, 10:05

  Ben pushime me nje duzine rroje nga pas, qe i paguajme ne me taksat tona, ka rezik te perfitoje edhe diete ditore 120 Euro se quan aktivitet presidencial me qellim eksplorimin e natyres mbareshqiptare dhe shijimin e kenaqesise seksualopresidenciale

  Reply to this comment
 8. demo August 14, 12:10

  Presidenti vojt n`fis.

  Reply to this comment
 9. Vasili August 14, 13:33

  Karagjoze shejtan hajdut katundare,bashke me karagjozin malinj qytetar,vazhdojne te japin cfaqie pa u trazuar,para qenieve me tru te matufepsuara dhe te molepsura nga hashashi pese shekullor turk dhe kanibalizmi brenda llojit komunist

  Reply to this comment
 10. Protestoj August 14, 14:31

  Nje fshatar karagjoz! I ben karshillek popullit fukara, duke i treguar ”madheshtine” dhe luksin e tij te pushimeve me parate ”e veta”!
  Minimalisht ky meriton braktisjen dhe neverine! Ptuuuu!
  Kane qene edhe te tjere presidente te vendit tone, por te tilla karagjozlleqe kurre nuk kane bere.

  Reply to this comment
 11. te dorezohemi, apo ka akoma shprese...? August 14, 15:23

  e tmerrshme; pas gjithe atyre, qe thuhen per berishen dhe qejfeve te pa trazuara te djalit te tij dhe nuses . pas cfar thuhet per kete , meten e te shoqen dhe kotollumbave zbavitese neper gerxhe e male qe ky ben; thjesht, ndjen nje depresion, ose enderron te keshe, nje grusht te vertete…MIGJENIAN, sa t’i godisesh fort e t’i degdisesh ne …stratosfere .

  Reply to this comment
 12. te dorezohemi, apo ka akoma shprese...? August 14, 17:29

  korigjim (thjesht, per efekt sa me konkret); “…..t’i degdisesh ne stratosfere”, te lexohet;….t’i rrasesh shtate pashe, ne….dhe’ .

  Reply to this comment
 13. fteri August 14, 17:36

  Hëngësh këmët e tua të shtrembërta ore FANOZZI komik Shqipëtar .Helm tu bëfshin boronicat e sharit ,kur ke vjedhë pasuritë e shqiptarve ,tani bënë jetë liuksi ,shetit i lirë nëpër malet e sharrit,deri sa të vihen prangat..

  Reply to this comment
 14. fteri August 14, 17:37

  Hëngësh këmët e tua të shtrembërta ore FANOZZI komik Shqipëtar .Helm tu bëfshin boronicat e sharit ,kur ke vjedhë pasuritë e shqiptarve ,tani bënë jetë luksi ,shetit i lirë nëpër malet e sharrit,deri sa të vihen prangat..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*