Presidenti Meta uron pavarësinë me një poezi: Liri e shtet gëzofshi përjetë!

November 28, 2018 09:38

Presidenti Meta uron pavarësinë me një poezi: Liri e shtet gëzofshi përjetë!

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur një poezi për të uruar shqiptarët në mbarë botën në ditën e Pavarësisë.

Poezia recitohet nga dy nxënëse shqiptare të shkollës 9-vjeçare në Dacaj të Rozhajës.

Nëpërmjet faqes së tij në Facebook, kreu i Shtetit shkruan:

Gëzuar Ditën e Flamurit Kombëtar!🇦🇱

Një urim të veçantë për çdo shqiptar kudo ndodhet, me këtë poezi, të recituar me shpirt, shumë dashuri dhe emocion nga dy nxënëse shqiptare të shkollës 9-vjeçare në Dacaj të Rozhajës.

l.h/ dita

November 28, 2018 09:38
Komento

2 Komente

 1. Eri November 28, 12:53

  ” Patroti” qe vodhi thesarin dhe instaloi korrupsionin ne institucionet e shtetit.

  Reply to this comment
 2. mirel November 28, 13:44

  Oree i zune vendin Ismail Qemalit keta.
  Na thurin bejte per shtetin dhe lirine zagaret qe i kane shitur te dyja.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim