Presidenti poston foto me futbollistin e kombëtares

June 30, 2019 17:51

Presidenti poston foto me futbollistin e kombëtares

Ashtu si Dita ka raportuar, presidenti i Republikës, Ilir Meta, të dielën e 30 qershorit ka vendosur ta kalojë në plazh.

Pasdreke ai ka publikuar një tjetër foto nga e diela e tij e relaksit.

Këtë herë, presidenti shfaqet në foto me futbollistin e njohur të kombëtares kuq e zi, Klodian Duro.

Sikur po sfidon të dielën e votimeve dhe po na siguron se as pasdite nuk do të  votojë  presidenti në postimin e tij në rrjetin social Facebook shkruan:

“E si mund të kalohej e diela dhe pa pak futboll. Surprizë e bukur të kaloja sot disa momente me yllin e Kombëtares sonë, Klodian Duro”.

e.ll./dita

June 30, 2019 17:51
Komento

6 Komente

 1. Pellazgjin e shpetojn vetem magjit e Dada Gonxhe Bojaxhi June 30, 17:55

  CIRK ne KOLONIN Pellazgjike te kafkave superiore.

  Reply to this comment
 2. Likefloriri June 30, 18:32

  Tallu more hajdut me kete pis milet,por kujdes vilat se keshtu e hengri edhe mbreti zogj.

  Reply to this comment
 3. XY June 30, 18:57

  Edhe ti je yll politike por nr. 2 pas malokit tjeter

  Reply to this comment
 4. Zogo-fashisti Enver Hoxha June 30, 19:14

  Ku eshte shoku Koqo Danaj, po kumandar Festim Lato ku eshte ?

  Reply to this comment
 5. demo July 1, 09:28

  Shko luaj me porta hungareze!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim