Presidentja e KE: Plani i ri do hapë rrugën për çeljen e negociatave me Shqipërinë

February 5, 2020 13:02

Presidentja e KE: Plani i ri do hapë rrugën për çeljen e negociatave me Shqipërinë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen është shprehur optimiste se plani i ri do të hapë rrugën për çeljen e bisedimeve të pranimit me Maqedoninë Veriore dhe Shqipërinë në BE.

Me anë të një postimi në Twitter, ajo thekson se zgjerimi i BE-së është një situatë fitore-fitore.

j.l./ dita

February 5, 2020 13:02
Komento

1 Koment

  1. Tiger February 5, 23:58

    Evropa po shperbehet dhe ka frike se mos iken dhe ballkani nga thundrat e saj. Evropa eshte shkaterrim.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim