Prezantohej si zëvendësdrejtor i ALUIZNI-t, arrestohet mashtruesi

March 20, 2017 17:11

Prezantohej si zëvendësdrejtor i ALUIZNI-t, arrestohet mashtruesi

Arrestohet Artan Laçi pasi u prezantohej qytetareve si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN­-it. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë të konsiderueshme lekësh disa personave.

Arrestimi u bë nga Seksioni i Hetimit te Krimit Ekonomik dhe Financiar pranë Drejtorisë Vendore te Policisë Tiranë. Të njëjtat burime pohojnë se Laçi u premtonte qytetarëve se kundrejt lekëve do t’i pajiste ata leje legalizim.

March 20, 2017 17:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*