Prezantuesja e motit detyrohet të veshë një triko live

May 16, 2016 12:22

Prezantuesja e motit detyrohet të veshë një triko live

Rrjetet sociale në SHBA u mbushën me kritika dhe vlerësime për një stacion televiziv nga Kalifornia.

Shkak u bë fakti se ata i dhanë prezantueses së motit një triko për t’u mbuluar, gjatë kohës që ishte live në transmetim.

Liberte Chan po prezantonte motit, kur i dhanë trikon.

“Pse po ma jepni? Për shkak se është ftohtë? Tani dukem si bibliotekare,” tha ajo.

Një zë mashkulli sqaron: “Kemi marrë shumë ankesa me email”.

Disa komentues e vlerësojnë këtë veprim, të tjerë thonë se është seksizëm.

Sipas tyre, nëse mbulohen femrat live në TV në SHBA, kushedi çfarë mund të ndodhë në vende të tjera.

 

May 16, 2016 12:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*