Prezantuesja e njohur italiane infektohet me COVID

October 14, 2020 18:02

Prezantuesja e njohur italiane infektohet me COVID

Prezantuesja e njohur italiane Alessia Marcuzzi është prekur nga COVID-19.

Mbrëmjen e djeshme, ajo ka munguar në studio për të drejtuar emisionin ‘Le Iene Shoë’, pasi rezultoi pozitive me Covid-19.

48-vjeçarja gjatë një lidhje direkte gjatë emisionit ka treguar për gjendjen e saj dhe mënyrën si u infektua me koronavirus.

“Në mëngjes mësova që shoqja e vajzës sime ishte infektuar me koronavirus kështu unë dhe familja ime bëmë të gjithë tamponin. Të gjithë pjesëtarët e tjerë të familjes rezultuan negativ ndërsa unë jam pozitive. Por fatmirësisht nuk kam simptoma, jam shumë mire”, tha Alessia e cila tashmë ndodhet në izolim.

o.j/dita

October 14, 2020 18:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim