Prifti kapet me marijuanë dhe municione

January 9, 2015 18:19

Prifti kapet me marijuanë dhe municione

Policia e Durrësit ka vënë nën pranga një 39 vjeçar për trafikim të lëndëve narkotike dhe për posedim të  municioneve.

Arrestimi në flagrancë për shtetasin Llambi Prifti erdhi pas një hetimi katërmujor.

39-vjeçarit iu gjetën dhe iu sekuestruan në cilësinë e provës materiale 133.5 gramë heroinë, një krehër automatiku model 56 me 26 fishekë luftarakë, një peshore elektrike dhe katër telefona celularë.

January 9, 2015 18:19
Komento

5 Komente

 1. Pëllumb zaimi January 10, 00:06

  O Dita qerratesha? Për pak e mora për prift more por,ky paska vetëm mbiemrin “prift”? Tung!

  Reply to this comment
 2. shqiptar sharri. January 10, 11:58

  hahahaha,edhe une more Pellumb,kujtova se PRIFTIN,e paska zene sevdaja!
  Pershendetje DITA,po ama mir e keni bere e forte kjo barculet.

  Reply to this comment
 3. andre January 10, 12:56

  Pllumbi Zaimi ky shkodrani yne don me thane nuk e kisha lexuar artikullin hic vetem mendoja se asht prift ,se sa per arme e droge myslimaneve u pelqen me tregetuar jashte pra shifet fetyra e myslimaneve te shkodres poshte feja e djjallit rrofte KRISHTI

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi January 10, 15:46

   I nderuar andre? Lexova me kujdes komentin tuaj dhe ju lutem mos i fusni të gjithë myslimanët dhe fenë e tyre në një thes? As mos hymnizoni njërën fe në dëm të tjetrës? Jemi mirë pa përçarjen fetare!? Nuk e kuptova andre kush është “shkodrani”? Nderime!

   Reply to this comment
 4. andre January 10, 13:01

  Ha ha ha sa kam qesh kur I vrane terroristat islamik, poshte feja myslimane ,rrofte feja e jezu krishtit, rrofte FRANCA rrofshin shtetet kristiane neper bote

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim