Prishja e krushqisë, 34-vjeçari breshëri ndaj vjehrrit

November 3, 2014 20:08

Prishja e krushqisë, 34-vjeçari breshëri ndaj vjehrrit

Kristian (Gentjan) Barjamasi, 34 vjeç, ka qëlluar me armë zjarri vjehrrin e tij, Ylli Shora, duke e plagosur rëndë. Policia bën të ditur se shkak për ngjarjen e rëndë ka qenë prishja e krushqisë.

34-vjeçari kishte shkuar të banesa e vjehrrit së bashku me të shoqen, për t’ia çuar të atit, pasi kishte vendosur ta linte atë vetëm pak kohë pas martese. Kjo gjë nuk është pritur mirë nga vjehrri i tij, me të cilin ka debatuar ashpër dhe është përleshur fizikisht me të.

Në përleshje e sipër, 34 vjeccari ka qëlluar në drejtim të vjehrrit të vet, i cili ndodhet  në gjendje kritike për jetën, duke qenë se ka humbur shumë gjak. Policia është në kërkim të autorit të krimit.

November 3, 2014 20:08
Komento

1 Koment

  1. Pëllumb zaimi November 3, 21:41

    Jepini shqiptarë? Jini mjeshtra për të vrarë njëri-tjetrin? Hajde dhëndërr hajde,-paske qënë “trim” i madh!? Nga anët tona trimave si ty ju thonë “gomar i madh”!? Të kripsha trutë?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*