Prisni përgjigjen e Lotarisë Amerikane? Fituesit shpallen sot…

May 15, 2018 08:49

Prisni përgjigjen e Lotarisë Amerikane? Fituesit shpallen sot…

Të gjithë ju që keni aplikuar për Lotarinë Amerikane dhe jeni në ankth për përgjigjet, nëse sistemi iu ka nxjerrë fitues apo jo, e zbuloni sot.

Ambasada Amerikane, pak ditë më parë njoftoi se lista e fituesve do të jetë publike që sot, duke filluar nga ora 18:00.

‘Të martën, duke filluar nga ora 18:00, mos harroni të kontrolloni nëse jeni një nga të përzgjedhurit e Vizës së Lotarisë! #PyetAnën”- shkruan Ambasada e SHBA në Tiranë në faqen e saj në Facebook.

Të gjithë ata që kanë aplikuar mund të klikojnë këtu, për të parë nëse janë apo jo fitues së Lotarisë Amerikane.

o.j/dita

May 15, 2018 08:49
Komento

1 Koment

  1. STOP LLOTARISE ZHDUKJES SE SHQIPTAREVE ! May 15, 09:04

    KJO LLOTARI KIA MARRE PJESEN ME INTELEKTUALE E QYTETARE TE SHQIPTAREVE
    DUKE E BERE GATI SHQIPERINE PER TIGANIN E FQINJEVE
    POLTIKA ME E NDYRE SE CDO PUSHTIM I SHQIPERISE KJO ESHTE CFARRROSJE !!!!!!!!!!!!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*