Prizren, Rama drekë pune me Ministrin e Jashtëm të Kosovës

November 11, 2014 17:16

Prizren, Rama drekë pune me Ministrin e Jashtëm të Kosovës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama me delegacionin e tij ka arritur në Prizren ku drekoi me ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës Enver Hoxhaj dhe kryetarin e Prizrenit, Ramadan Muja.

Delegacioni qeveritar shqiptar hyri në Kosovë përmes pikës kufitare Dheu i Bardhë.

Gjatë kalimit për në Gjilan qytetarë të shumtë kishin organizuar pritje madhështore për Kryeministrin Rama, i cili dje në Beograd foli për realitetin ballkanik që Serbia nuk e njeh Kosovën e Pavarur.

November 11, 2014 17:16
Komento

4 Komente

 1. "Horri i Bukevardit" November 11, 17:47

  Hallall buken.

  Reply to this comment
 2. Loku November 11, 20:24

  Drek pune me uje!!!!!!!!Keta vllaznit sikur jane IS mor jahoo.is.

  Reply to this comment
 3. Pëllumb zaimi November 11, 21:15

  @@@ Horr Merkel ? Në një mendje me llojin tuaj tradicional te urimit por,-kundër shtyrjes së vizitës tuaj historike-fërnetike disa herë? Nderime dredharaku im !

  Reply to this comment
  • "Horri i Bulevardit" November 12, 07:13

   O zoti Zaimi, do vi se nuk kam ku shkoj, kancelarja Merkel, ka hapur shume pune ne Gjermani dhe duhet te jemi gati, se kane vershuar rumune e bullgare, serbe e boshnjake, pa permendur polaket e ceket, qe me cmime teper te ulta, po na marrin punen.
   Ne qoftese nuk je ne kontakt te vazhdueshem, te iken tenderi per duarsh.
   Por besoj se ne dhjetor, aty do jem per disa dite.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim