Procedohet kryebashkiaku i Pogradecit

February 29, 2016 17:37

Procedohet kryebashkiaku i Pogradecit

Policia e Shtetit ka nisur procedimin penal ndaj kreut të Bashkisë së Pogradecit, Eduart Kapri.

Sipas një njoftimi zyrtar, Kapri është kallëzuar penalisht nga një përmbarues, i cili pretendon se është dhunuar nga kreu i Bashkisë së Pogradecit ditën e sotme, teksa përpiqej të kryente ekzekutimin e një vendimi gjykate në Ujësjellësin e qytetit.

February 29, 2016 17:37
Komento

4 Komente

  1. Shaqo February 29, 18:24

    Po ky ka qene burre i urte fare mo, apo po u bashkove me PD behesh si ata.
    Pse nuk ndenje ne origjine mo Eduard, tek PSD?

    Reply to this comment
  2. XHUNGLA February 29, 18:34

    …SEPSE KESHTU I KA MARRE UDHEZIMET NGA KRERET E SHQUP-it , TE PENGOJNE SA ME SHUME QE TE MUNDIN , NE MENYRE QE TE MOS DUKET ASNJE NDRYSHIM NGA PUSHTETI I RREZUAR I SALESHOVICIT TE VUCIDOLIT . VETEM ANARSHI,SABOTIME , TRITOL , DROGE ,VRASJE , NXIRJE TE IMAZHIT TE VENDIT,PERBALTJE E GJITHECKAJE POZITIVE , SHPIFJE E DENIGRIM….KETO JANE ARMET E PREFERUARA TE BANDITEVE TE SHQUP-it .

    Reply to this comment
  3. lond February 29, 19:25

    Obobo prisni kur te dale klyshi I sales alibeja dhe te tregoj historine duke then e gjuajti permbaruesi kaprin dhe pastaj vazhdojne protestat me shoqerin civile te pd ne krye.

    Reply to this comment
  4. info analitike February 29, 20:53

    Ore moret vesh gje se gjykata ia paska dhene nje shuplake lali Erit per gjoben. Tani eshte lali Eri qe mund te rrezikoje te marre gjobe. Nje tjeter mashtrim i lali Erit http://www.lapsi.al/lajme/2016/02/29/gjykata-pezullon-gjob%C3%ABn-e-veliajt-p%C3%ABr-pd-n%C3%AB#.VtSdx1vhDIV
    Cudi se sa te zellshem jane policet e Tahirit kur behet fjale per opoziten, ndersa kur behet fjale per “trimat roze” aha, i mbyllin sy e veshe si ne Patok ashtu dhe ne Kolonje.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin