Prodhues droge në protestën antidrogë!

May 17, 2014 13:42

Prodhues droge në protestën antidrogë!

SMS në DITA

Në 0689073730

E dashur Dita ime. Në protestë u panë prodhuesit dhe porositësit që nga lufta e policisë po u rrëshqiste toka nën këmbë dhe këta soj seza nuk ndalin me kaq, por damkosin e demoralizojnë çdo kënd që i pengon, s’ka rëndësi se kush është, boll që përbaltja të demoralizojë luftën kundër çdo lloj krimi. Ne po e ndjemë që kjo qeveri edhe këtë betejë do ta fitojë. Kjo protestë këtë e tregoi më së miri. Inkurajoj policinë. Me respekt, Dritani nga Tirana.

May 17, 2014 13:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*