Producentja Holta Dulaku sulmon Alketa Vejsiun: Je fallco!

May 11, 2018 22:01

Producentja Holta Dulaku sulmon Alketa Vejsiun: Je fallco!

 

Holta Dulaku është një ndër producentet më të suksesshme në Shqipëri, duke sjellë në ekran superproduksionet “Dancing With The Stars” dhe “Tu si que Vales”.

E pyetur në emisionin “You and me” me Julkën dhe Arjonin se cili nga personazhet shqiptarë është më falco, Holta suprizoi me përgjigjen e saj.

Sipas saj, moderatorja Alketa Vejsiu është ndër personat më fallco në ekranin shqiptar dhe duhet të zbresë nga fallciteti dhe të qetësohet.

“Për mua, është Alketa. Ajo çka di të bëjë ajo vajzë është më se ajo që do të japë në ekran, kështu që duhet të zbresë pak nga ato fallcitetet, duhet të qetësohet pak” –  u përgjigj Holta.

Alketa Vejsiu është drejtuese e emisionit “Në kurthin e Piter Pan” çdo të hënë në ekranin e televizionit “Klan”.

a.s/dita

May 11, 2018 22:01
Komento

4 Komente

 1. Hm... ! May 11, 22:07

  Nji keshille mjaft perkedhelese ne drejtim te Bjondes sexi te Klanit .
  Hiqi ,zhvishu nga fallsiteti
  je vetvetja etj ,
  jane kritika dashamirese qe mea kolegesh duhet te jene 😉

  Reply to this comment
 2. mateo May 12, 00:53

  E sakte:Alketa u be akoma me fallco pas operacionit plastik!
  Nuk ka paraqitje dhe rri si e ngrire!
  Ne krahasim me Rudina Magjistarin eshte vite drite larg!

  Reply to this comment
 3. Xha suloja May 12, 07:21

  Kështu ju pastë xha Suloja. Hahuni, zihuni, kapuni për fyti se si femra në moshë të adultë nuk e keni idenë e fushave, kodrave dhe maleve. Është kjo arësyeja që populli thotë: i riu si veriu. Çdo që fluturon hahet. Adult jo vetëm nga mosha por dhe nga kafazi që ju ka rritur mes të mirave. Hej sa ka zanati. Po ju vazhdoni se kështu do të piqeni .
  Xha suloja

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin