Profesori turpëron studentët, u publikon historinë e lundrimit në internet

October 22, 2017 22:34

Profesori turpëron studentët, u publikon historinë e lundrimit në internet

Një profesor universiti i ka turpëruar publikisht studentët e tij duke u publikuar listën e plotë të historisë së lundrimit në internet.

Me titullin: “Gjërat që i vërejta gjatë orës ‘Toka dhe Mjedisi 222” profesori i pakënaqur e përdori Powerpointin për të demonstruar se studentët e tij nuk po i kushtonin vëmendje orës së tij “Toka 222″.

Studentët kishin kërkuar sajte si Facebook dhe Amazon, përfshirë “kërkimin e copave të bukës” dhe “shndërrimin i presidentit Donald Trump në një person qesharak përmes fotoshopit”.

Studentët po ashtu kishin kërkuar edhe pornografi.

October 22, 2017 22:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*