Progres-raporti, Gjosha: Pritet të jetë pozitiv

October 10, 2015 11:38

Progres-raporti, Gjosha: Pritet të jetë pozitiv

Qeveria shqiptare pret që progres-raporti për Shqipërinë të jetë pozitiv.

Duke folur nga Korça, ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha thotë se reforma në drejtësi është një kusht i panegociueshëm.

“Progres- raporti pritet të jetë pozitiv, kemi në proces reformën në drejtësi. Reforma në drejtësi është kyç dhe i panegociueshëm. Raporti do të paraqesë klimën politike që kemi kohët e fundit”, tha Gjosha.

October 10, 2015 11:38
Komento

4 Komente

 1. LOVE October 10, 11:44

  AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHHA

  DITA mos keni filluar pune per baba Takun ???
  ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhahahhhhahahhhhahahahhahahah

  “do paraqese klimen politike qe kemi kohet e fundit ”
  ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhahhahahhahahahhahhhahahahhahhahahaha
  uh ,cfare gazi ….sinonim i togfjaleshit klime politike – vidiopergjime 😛

  Reply to this comment
 2. Il mediterraneo October 10, 12:21

  Eh cna lodhen me keto brrockulla keta neve. Ne vend te punojne ne sektoret jetike per vendin, merren me perrallen e integrimit ne BE. Vendet anetare po mendojne me shume pavaresi nga BE, ne duam te na vene samarin ne kurriz. Eshte drejtesia, papunesia, investimet, infrastruktura qe duhet te shqetesoje qeverine e jo integrimi ne gremine.
  Dalin keta e flasin me hamendje, sikur luajne. Harrojeni BE. Beni shtetin dhe ekonomine njehere e gjyqesorin. Ndertoni e mirembani vendin ku jetoni. O parlamentare plehra. Jeni ca bandite mbeturina. Kaq.

  Reply to this comment
 3. Arben October 10, 15:23

  CA ESHTE QO EEEE?????

  PSE NA VJEDHIN PARATE TONA EDHE ME KETO MASHTRIME KETA MUTER???!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*