Projekti i Rrugës së Arbrit, Rama nxjerr videon dhe ironizon skeptikët

July 18, 2018 09:01

Projekti i Rrugës së Arbrit, Rama nxjerr videon dhe ironizon skeptikët

 

Kreu i qeverisë, Edi Rama ka publikuar sot një video nga ecuria e punimeve në kantierin e Rrugës së Arbrit, ku shprehet se puna është duke ecur sipas projektit.

Rama nuk ka kursyer ironinë për ata që janë skeptik ndaj këtij projekti duke i cilësuar si meraklinj të projekteve 3D.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i Rrugës së Arbrit, ku puna po ecën për bukuri si edhe duke u çuar një përshëndetje të posaçme, meraklinjve të projekteve 3D😉 që thonë këto nuk bëhen kurrë, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë“, shkuan Rama.

l.h/ dita

July 18, 2018 09:01
Komento

10 Komente

 1. anticensurë25642654 July 18, 09:56

  o pallosh
  nuk i hyjnë në punë kujt këto video dhe aq më pak ironitë e tua idiote për videot virtuale!!
  na hyn në punë ajo teoria tënde e të bërit të rrugëve pa paguar asnjë lek nga arka e shtetit!!
  këtu qëndron problemi!!
  ky mashtrim që i bën popullit idiot që të ka dhënë besimin!!
  i thua se nuk harxhojmë asnjë lek për ndërtimin por duhet të paguajmë qimet e kokës pasi të jetë ndërtuar!!
  përse nuk ishte i të njëjtit mendim me ty dhe FMN??përse të thanë të mos bëje një “rrugë pa para”??
  këto sqaro or shejtan budalla!!

  Reply to this comment
 2. Arben July 18, 10:43

  Uaaaaaaaa ca video.

  Vertet lidr legjendar

  Reply to this comment
 3. Fidel Kastro July 18, 13:14

  Ajo rruge ka me shume se 5 vjet qe ka fillua, qysh ne kohen e qeverisjes se Berishes , Une kam kaluar andej, eshte vend i veshtire por eshte bere goxha pune atehere. Gjum i thelle keto 5 vite te rilindjes dhe tashti gjeli krekoset maje plehut.

  Reply to this comment
 4. valentina July 18, 13:56

  SA HERE KJO QEVERI KURVASH DHE EUNUKESH KA BERE, OSE PREGATITET TE BEJE NDONJE BYTHQIMLLEK NE KURRIZ TE POPULLIT DHE VENDIT,AQ HERE KY MASHTRUES, LEGEN KRYEMINISTER I SERVIR POPULLIT VIDIOT E MASHTRIMIT,PTUUUU FARE E KEQE.

  Reply to this comment
 5. katarakti July 18, 14:49

  Pavaresisht nga te metat e tij, qe nuk jane te pakta, Rama eshte vite drite para malokut Sali. Pra asnje krahasim midis te dyve nuk qendron. Nga Rama presim shume e shume me teper, ndersa nga Berisha te pergjigjet para drejtesise per 4 te vraret ne bulevard. Go, go Rama. Tani per tani je Njeshi. Le te lehin hienat.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 July 18, 16:21

   bile as me enverin e me zogun nuk mund ta krahasojmë!!
   pale me turkun dhe me rromakët!!
   a më ka shpëtuar ndonjë gjë apo i kam përmëndur tërë sundimtarët e shqiptarëve??
   boll mor me këto krahasime!!
   jo i vjen më pak erë e qelbur ramës se berishës!!
   i njëjti muuuuuuuuuut janë o katarakt,që të ka zënë sytë!!

   Reply to this comment
   • katarakti July 18, 18:22

    E ke krejtesisht gabim. Jane si nata me diten. Njeri malok 24 karatsh dhe tjetri qytetar den baba den. Edhe ne politiken e tyre nuk mund te krahasohen me njeri – tjetrin. Njeri shkaterro dhe prish dhe tjetri nderto dhe ndrysho. Kane 7 a me shume vjet, qe kur Rama ishte kryetar bashkie qe nje kor bretkocash guasnin: jane njelloj te dy, jane njelloj te dy!!! Por nuk eshte fare e vertete – jane shume te ndryshem. Dhe krahasimi midis lugatit dhe njeriut do te vazhdoje derisa Rames t’i dale ndonje kundershtar i denje. Me punetor se ai, me i guximshem, me i vendosur etj etj. Por perderisa lufta mbetet ndermjet mujsharit dhe qytetarit, gjithmone do e perserisim, duke bertitur deri ne kupe te qiellit: vetem malokeria e PD-se Jo! Se i kemi provuar dy here dhe i kemi njohur mire. Rama tani per tani mbetet Njeshi. A ka gabime ai?! Sa te duash. Po te filloj t’i numeroj do me duhen dy faqe gazete. Por eshte siç ka thene Curçilli: Demokracia eshte sistemi me i keq, se te tjeret nuk llogariten fare. Edhe Rama eshte me i keqi, por te tjeret as qe vihen ne kandar. Me nje fjale do ta godasim Ramen çdo dite me kopaçe kokes, se e meriton, dhe mire bile, por Berishes do ia fusim gjithmone me top. Besoj se me kuptove.

    Reply to this comment
 6. Edkari July 18, 15:09

  Me kompjuter dhe si babagjyshi vitit ri eshte kollaj po nuk mbushet barku me luge bosh.Ne nje gje ke te drejte qe ben keshtu se ka mjaft idiote qe magjepsen e mbesin pa fjale kur te degjojne ty

  Reply to this comment
 7. fteri July 18, 16:22

  Dibranët përdorin një fjalë të urtë : “i duruari i fituari ” , edhe më në fund kjo rrugë e vështirë do kurorëzohet nga E.Rama dhe qveria e tijë me sukses. Kjo rrugë është jo vetëm frymëmarrje për Dibranët ,por një vepër madhështore me vlera të mëdha shumëdimensionale zhvillimi për gjithë zonën verilindore të Dibrës ,por për gjithë Shqipërinë .

  URIME EDI RAMA ,TË VAFTË PUNA MBARË.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*