Prokuroria i kërkon gjurmët e gishtave kryebashkiakut të Mallakastrës

January 14, 2020 10:49

Prokuroria i kërkon gjurmët e gishtave kryebashkiakut të Mallakastrës

Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut të Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailajt.

Organi i akuzës mësohet se i ka drejtuar një kërkesë kryebashkiakut, ndërsa gjurmët e gishtave fillimisht do t’i merren nga ADISA.

o.j/dita

January 14, 2020 10:49
Komento

6 Komente

 1. Aliu nga Selenic January 14, 11:36

  Po Bashes a ja kerkon gjurmet e Gishtave,? Ky njeri mbi te cilen rendojne disa akuza perse nuk ja kerkoj gishtet.?
  Keta qe pellasin per socialistet le te pellasin nje here edhe per veten e tyre.! Basha duhet te rigjykohet edhe njehere duke filluar rihetimi nga e para ashtu sic tha edhe partia socialiste.!

  Reply to this comment
 2. MH January 14, 12:08

  Keto jane arritjet nga marrveshjet e sistemit zgjellore ne allishverishet ne kushtetuten e vitit 2008 .Ku emrohen njerez me gishta ne policit e botes per te drejtue drejtesin e shtrember te vendit.

  Reply to this comment
 3. mirel January 14, 16:47

  Po shikojeni surrat hajduti. Si Ard Veliu. Turishtrember, kokecep, gjysmak..
  Prit nga keta te behet shtet. Ku i ka mbledhur bandite me profesion

  Reply to this comment
 4. Meta January 15, 10:13

  nderpreni njollosjet dhe ndjekjet e atyre qe, kane bere ndonje shkelje ligjore jashte vendi,por jo ne Shqiperi e ndaj shqiptareve.kur keni ne dinjeni teb fersskta veprimet me kriminale vrasjesi Gerdeci dhe 21 janari,apo vrsjet e eprsonaliteteve at dhetare si Azemi,biznismeni Hoxha e deri te Olladashi, vjedhjet me te mdha si 230milion te Kalimashit qe kane demtuar shtetin dhe popullin shqiptare,Po kerkoni qimen te fqiu e nuk pe sh ihni trarin ne shtepi tuaja,ket kreys te ketyre krimeve fatkeqeisht ende po drejtojne subjketin,tet tuaja.

  Reply to this comment
 5. Lala January 15, 11:33

  Kush është i dënuar nga ” drejtësia,, greke dhet të ket nje plus ne biografi. Shqipëtarët i dënojnë ne qejf të madh , edhe pse miza qëndron me këmbë përpjet në tavan ata e kan fajin.

  Reply to this comment
 6. Lala January 15, 11:34

  Kush është i dënuar nga ” drejtësia,, greke duhet të ket nje plus ne biografi. Shqipëtarët i dënojnë ne qejf të madh , edhe pse miza qëndron me këmbë përpjet në tavan ata e kan fajin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim