Prokuroria kërkon 7 vite burg për Altin Rrakllin

June 14, 2017 14:09

Prokuroria kërkon 7 vite burg për Altin Rrakllin

Shtatë vite burg ka kërkuar Prokuroria për Altin Rrakllin, ish fubtollistin e kombëtares shqiptare.

Raklli akuzohet për veprën penale mashtrim me pasoja të rënda, për një shumë prej 150 mijë eurosh.

Gjykata i la kohë palës mbrojtëse dy javë për të paraqitur konkluzionet përfundimtare.

Altin Rraklli ka hequr prej disa kohësh dorë nga nënshtetësia shqiptare duke mbajtur vetëm atë gjermane.

June 14, 2017 14:09
Komento

3 Komente

 1. demo June 14, 14:34

  C`ka bere mor fakiri?Ka vjedhur 150 mije Euro?Politikanet 700 mije euro kane nje faqe blloku.140 miljon Euro hapet tenderi i Chek-upit! Shko or lamash Kavaje vidh tamam!

  Reply to this comment
 2. borobojka June 14, 17:58

  perse ka mashtruar

  Reply to this comment
 3. Adih June 14, 20:12

  Kini kujdes ,ju te korruptuar ,gjygjtare ,dhe prokurore , ne rast se Raklli ka vjedhur 150 mije euro ,koha eshte shume e gjate ,me shumen e mesiperme .Me qe eshte nenshtetas i huaj ,do perfundojme ne te mjeret ,popull i varfer ,te paguajme me taksat tona ,tamam si Fullanin qe mori 5 vite rroge, miliona ne euro , ku po ti bashkosh te gjithe pensionistet e nje qyteti te madh ,nuk i marrin per gjithe jeten .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim