Pronari i lokalit “shpërthen” me shpatë shishen e shampanjës

January 12, 2019 23:01

Pronari i lokalit “shpërthen” me shpatë shishen e shampanjës

Hap shishen e shampanjës prej 2000 euro me shpatë dhe e shkatërron plotësisht atë. Protagonisti i kësaj ngjarje humoristike është pronari i një restoranti në San Francisko.

 

v.l/ Dita

January 12, 2019 23:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*