Pronari nuk i dha rrogën, ish-punonjësi tenton të vetëdigjet

December 5, 2017 11:49

Pronari nuk i dha rrogën, ish-punonjësi tenton të vetëdigjet

Mëngjesin e ditës së sotme një person ka kërcënuar se do të digjej në taracën e një marketi, pasi ish- pronari i tij nuk i ka dhënë rrogën e prapambetur.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, ku nga veprimet paraprake ka rezultuar se:

Ne autostradën Tiranë – Durrës, në rrugën dytësore, në taracën e një marketi shtetasi S.Zh., ish punonjes në ketë market, ka hipur në taracë dhe tenton të vetëdigjet pasi nuk është paguar.

Menjëherë kanë ndërhyrë shërbimet e policisë së bashku me pronaren e biznesit, ku pas negociatave shtetasi S.Zh është bindur dhe ka zbritur pa u lënduar.

Shtetasi S.Zh shoqëruar për në Komisariat për sqarime të mëtejshme”, sqaron policia.

December 5, 2017 11:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*