Protesta e opozitës, ku “humbi” Jozefina Topalli?

January 26, 2015 21:00

Protesta e opozitës, ku “humbi” Jozefina Topalli?

Në protestën e opozitës ditën e sotme, pjesa më e madhe e deputetëve u shpërndanë nëpër zonat e tyre për të grumbulluar njerëz me qëllim bllokimin e rrugëve që të ngjante me një protestë qytetare kundër rritjes së çmimit të energjisë.

Një pjesë e deputetëve ishin edhe në Kuvend. Por ajo që ra në sy ishte mungesa e dy prej figurave kryesore në këto 15 vitet e fundit.

Në asnjë prej protestave, nuk ra në sy prania e ish-Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe e Astrit Patozit. Që të dy kanë qenë nënkryetarë të PD-së, ndërsa tashmë kanë një konflikt të hapur me liderin e ri të demokratëve, Lulzim Basha.

 

January 26, 2015 21:00
Komento

3 Komente

 1. shkerdhen -gerdeci January 26, 22:47

  e ka çu luli per lesh dhie

  Reply to this comment
 2. vezhguesi January 27, 01:54

  NUK po them donje fjale per Jozefinen ,pasi ajo e di vet se ku shkon e ku vjen.Por pyetje me idiote,me feminore ishte ajo e Lulzim Bashes kur itha nje drejtuespse i shperndave i makine : “kini dal vet apo u urdheruan! Tamam vajmedet. Kur do dilnin me deshire pse i shperndave deputet ? Perse i thirre drejtuesit e partive ne rrethe,apo te pinin nga nje gote me Ristanin .Kaq naiv te jesh ,o tu mbyllte e mendjes?

  Reply to this comment
 3. Lul January 27, 09:42

  Mos e prisni me kete buqe eshte kthyer tek vatani i kryetarit te koperatives aty ku ja theu xhamin dafllakut per here te pare….Pashuku eshte i fundi… Tani Jozin mos e prini ne demostrata se po mundohet ti sherbej zogut ta rregulloj e ta kthej per pune se ndishta i nevoitet per ndonje pune pas mandatit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim