Protesta e opozitës/ Policia shoqëron një grua, sulmoi efektivët

May 26, 2018 12:35

Protesta e opozitës/ Policia shoqëron një grua, sulmoi efektivët

Policia ka shoqëruar një grua, ende nuk dihet shkaqet e shoqërimit të saj, por sipas burimeve, gruaja rreth 50 vjeçe ka sulmuar efektivët e policisë.

Sot opozita zhvillon protestën e saj kundër qeverisë Rama dhe kërkojnë dorëheqjen e ministrit të Brendshëm fatmir Xhafaj, lidhur me akuzat që PD bën ndaj tij.

o.j/dita

May 26, 2018 12:35
Komento

1 Koment

  1. nuk kam faj une May 26, 18:59

    Hapini binaret asaj gruaje! Qysh e kruan me policet nje grua 50 vjeçe, duhet te jete e droguar me kokainen e Durresit. Ka burre ajo, apo te gjithe burra i ka? Femra ndyresire qe prish bukurine qe i ka dhuruar zoti.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*