“Protesta e sotme, pasojë e arrogancës së qeverisë”

March 31, 2018 18:01

“Protesta e sotme, pasojë e arrogancës së qeverisë”

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, ka reaguar lidhur me protestën e zhvilluar paraditen e 31 marsit në ‘Rrugën e Kombit’, duke u shprehur se gjithçka ka ardhur si pasojë e një sërë faktorësh të lidhur zinxhir.

Statusi i plotë

“Ngjarja e sotme në Kukës, pasojë e arrogancës pesëvjecare të kësaj qeverie, pasojë e një sistemi jo transparent të dhënieve me konçension, pasojë e sjelljes së dhunshme të policisë, që ashtu siç nuk e kursyen dhunën mbi minatorët, të njëjtën gjë bënë dhe sot.”

s.a/dita

March 31, 2018 18:01
Komento

2 Komente

 1. Di ku cigan lehes te dalloj Arrogancen nga Shteti e Ligji ?! March 31, 18:04

  tingellon si nji pordh e dal nga sumatricja
  e kryetares se partis .

  Reply to this comment
 2. alfons April 1, 05:39

  po po un sa mora vesh se duet me pagu taksen 5 eurshe nxora makinen 50000 EUROSHE ME SHIT tani qe u dogj e anullova jeni ju te munaqes dhe trimat e baces qe ma bete kete nder se do shisja makinen dhe mendoja te blija elikopter qe mos paguja takse ju falenderoj qe me kursyet ca lek spahinj dhe saleshe!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*