Protestuan për taksën e Rrugës së Kombit, Gjykata e Kukësit liron një nga 3 kuksianët

June 19, 2018 14:17

Protestuan për taksën e Rrugës së Kombit, Gjykata e Kukësit liron një nga 3 kuksianët

Gjykata e Kukësit ka liruar nga burgu 1 prej 3 kuksianëve që protestuan më 31 mars kundër tarifës së Rrugës së Kombit.

I lirë është lënë shtetasi Xhevahir Gashi.

Ndërkohë, vijon masa e sigurisë për dy personat e tjerë, 39-vjeçarin Elton Cengu dhe 31-vjeçarin Vasil Laçi.

Sa i takon 35-vjeçarit Florin Onuzi, ai është liruar pak javë më parë për arsye shëndetësore.

s.a/dita

June 19, 2018 14:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*