Foto: Një protestues ngjitet në katin e dytë të godinës së Kuvendit

June 2, 2019 20:49

Foto: Një protestues ngjitet në katin e dytë të godinës së Kuvendit

Gjatë fjalës së kryetarit të opozitës Lulzim Basha në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, pavarësisht thirrjeve për një protestë paqësore duket se nuk kanë munguar incidentet.

Protestuesit kanë hedhur shashka, tymueseve e flakadanë, përveç  bojës ndaj Kryeministrisë.

Një protestues madje është ngjitur në godinën e Kuvendit,  në dritaren e katit të dytë.

e.ll./dita

June 2, 2019 20:49
Komento

7 Komente

 1. prizem June 2, 21:34

  Majmuni i SHQUP-it ne performancen e radhes….

  Reply to this comment
 2. hahahah ! C'do aty Majmuni shpelles ? June 2, 21:40

  apo e ka pororsit kryeplaku Majmuni plak saleh gorrilla e shpelles

  Reply to this comment
 3. Cuni i Vuk Karaxhicit nga Vicidoli June 2, 23:12

  Kjo eshte shkalla e kultures dhe qyteterimit bathorist dhe te tokes se xanun perrreth kryqytetit , me te cilet Sali serb Berisha do te na fuse ne “Europe” ! Vedtem nje Enver iu erdhi hakut ketyre shtazeve me fytyre njeriu , qe duan te rrojne neper peme .

  Reply to this comment
 4. Aleksander Thana June 3, 00:32

  Enveri u mundua t’i beje njerez, por keta nuk behen. Njerez te kanunit mesjetar, njerez te dhunes, dinake, te pabese. Cuba ne kuptimin me te plote te fjales.

  Reply to this comment
 5. non June 3, 03:05

  majmuni ska asgje me shume.

  Reply to this comment
 6. syri June 3, 09:44

  Eshte nje nga ata ”skifteret” e shtepive sic duket!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim