Protestuesi “profesionist” nga Medvegja goditi policin në Tiranë

March 6, 2016 16:51

Protestuesi “profesionist” nga Medvegja goditi policin në Tiranë

 

Një protestues me origjinë nga Kosova, dyshohet të ketë goditur me grusht një polic bashkiak dhe për rrjedhojë është shoqëruar në komisariat pas protestën së sotme tek Parku i Liqenit Artificial të Tiranës, thotë në një njoftim zyrtar, Policia e Tiranës. Ai është Aranit Beqiri, 20 vjeçar, nga Medvegja, që jeton dhe studion në Prishtinë. Ai mendohet se ka mbërritur në Tiranë mëngjesin e sotëm për të qenë pjesë e protestës së organizuar kundër ndërtimit të Këndit të Lojërave për Fëmijë te Parku i Liqenit. Në profilin e tij në “Facebook” shihet se ai është anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë dhe ka qenë pjesë e protestave të opozitës aty.

March 6, 2016 16:51
Komento

11 Komente

 1. Qqq March 6, 16:56

  Made in Serbi
  Prodeced by Berish Sali

  Reply to this comment
 2. Dyshuesi! March 6, 17:20

  Mercenare! Hajde gjeje se c’fare behet ne Kosove e Shqiperi. Kush i paguan keta derra te krijojne trazira, se nuk vjen kot ky mercenar nqs nuk paguhet.

  Reply to this comment
  • Zenepe Protopapa motra e Xumes March 6, 17:56

   Rraseni brenda kete bir kurvet dhe te provoje sapunin ke 313. Se ky nuk eshte shoqeri civile, por eshte person me precedente kriminale dhe si I tille duhet te kufizohet per te menjanuar cdo rrezik per qytetaret. Pallim ne burg. Dhe mos dale per 10 vjet.

   Reply to this comment
 3. Pandi Korce March 6, 17:21

  Mos i perdorni kosovaret pre problemet ne Shqiperi.Keshtu po i sherbeni Serbise per te bere ndarje ne mes vedi.

  Reply to this comment
 4. sabriu March 6, 18:01

  duket qe ne surrat ky qe eshte i “shoqerise civile”dihet kush i paguan,se jane terbuar qe mos te mari merita kryetari i bashkise,duan te jene si lulushi qe flente gjum ne bythe.

  Reply to this comment
 5. adri March 6, 18:41

  Cfare eshte ky plehre monster. Shikoni se cfare monstrash mbledh sali berisha per te shkaterruar shqiperine sipas qejfit te tij. Sali berisha dhe pd ja eshte mallkimi i shqipetareve. poshte pd ja e qelbur ne burg te gjithe kriminelet qe kane marre pjese tek protesta tek Liqeni. edi rama cfare ben ha miza . kryeminister leshi.

  Reply to this comment
 6. TLN March 6, 19:48

  Duhet te jemi te rrepte me serbo-shpellaret.

  Reply to this comment
 7. kasem gahinja March 6, 20:10

  kosovari te mos perdoret si mercenar,sepse keshtu po i sherben fktikisht serbise.nuk eshte rastii vetem.nga viti 1990 e ketej jane plot raste.patenten e patriotizmit e ka cdo shqiptar ne vendin vet,dhe jo si mercenar,per te ndezur shqiptaret kunder shqiptareve.ndaj duhen shpallur te padeshiruar,atje ku shkojne si njerez te paguar dhe aktivizojne akte dhune.te na lenevte qete ne hallet tona.nuk kemi nevoje per leksione demokracie nganjerez qe identifikojne demokracine me dhunen

  Reply to this comment
 8. XXXL March 6, 20:15

  Merrini zvare keta koqevere te paguar nga serbi Sali. Jane po ajo rrace koqevereah qe dergonte ish Kryeministri spiun dhe hajdut Bujar Bukoshi, ne grushtin e shtetit te vitit 1998 per ti sherbyer Serbit Sali.

  Reply to this comment
 9. timi March 6, 21:20

  Q…. ate nonen e ate motren ku i ka, turkut nga Medgjeva….denojeni maksimalisht dhe perdhunojeni ne burg kurven arabe.

  Reply to this comment
 10. Everteta March 7, 00:07

  Ti sot nuk mund te quhesh as pacifist as kosovar. Ti sot je turpi i shoqerise. Po as pate turp qe qellove vellane tend. Kush te ka blere more qyqar kunder vellait tend mesiguri serbi dhe Sali serbi.Po fundi juaj do vije shume shpejt.Vjen ketu te thyeh paqen ne nje shtet tjeter ky eshte nje akt shume i rende kundrejt shtetit tone dhe ky njeri duhet denuar per kete ky dhe kush e perkrah kete. Qeveria mjaft me metoda paqesore.tregojini vendin ketyre lloj njerezve tregoni forcen e shtetit se keta huligane nuk e kane vendin ne shoqerine tone le te jene nga te duan ata duhen denuar.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim