Protesta e opozitës, bojë dhe tymuese drejt godinës së Kryeministrisë

May 11, 2019 19:10

Protesta e opozitës, bojë dhe tymuese drejt godinës së Kryeministrisë

Sërish bojë drejt Kryeministrisë. Protestuesit e thirrur nga opozita kanë hedhur bojë, fishekzjarrë e tymuese drejt godinës.

Me gjithë numrin e madh të efektivëve të policisë, qytetarët vijojnë të hedhin sende në drejtim të Kryeminsitrisë.

Pak minuta më parë edhe kreu i PD-së Lulzim Basha dhe Kryetarja e LSI Monika Kreymadhi iu bashkua protestuesve që prisnin në oborrin e selisë së PD.

 

b.b/dita

May 11, 2019 19:10
Komento

1 Koment

  1. Niku May 11, 20:32

    Ju bashkuan protestuesve mercenar per te paguar vepren. shkaterruese te tyre.
    Turp turp me qene shqiptar.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim