Protestuesit përballë Kryeministrisë: “S’ka zgjedhje pa opozitën”

May 25, 2019 19:14

Protestuesit përballë Kryeministrisë: “S’ka zgjedhje pa opozitën”

Ka nisur grumbullimi i protestuesve të thirrur nga opozita në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Qytetarë nga njësia 7 në kryeqytet po përshkojnë në këmbë distancën nga “21 dhjetori” tek sheshi Skenderbej.

Me një pankartë gjigande të vendosur para rreshtit të protestuesve dhe thirrje “Rama ik” ata kanë mbushur “Rrugën e Kavajës” për t’iu bashkuar protestuesve të tjerë në Bulevard.

Ndërkohë, protestuesit e parë të opozitës kanë nisur të grumbullohen përpara Kryeministrisë.

Me pankarta në duar ku shkruhet “S’ka zgjedhje pa opozitën”, protestuesit po bëhen gati për protestën e rradhës.

j.l./ dita

May 25, 2019 19:14
Komento

5 Komente

 1. ... May 25, 19:28

  Ah c’ na hani mune! Mut opozita, mut pozita.

  Reply to this comment
 2. DEMOKRAT May 25, 19:33

  Prit gomar te mbij bar!!!

  Reply to this comment
 3. TLN May 25, 19:48

  Ju nuk jeni opozite por nje kope kriminelesh nen urdherat e Putinit.Bastarde anti-shqiptare e anti-perendimore.

  Reply to this comment
 4. Vicidolisti Digital May 25, 21:12

  Vdekje kopese se talebaneve qe te shpetoje Shqiperia. Ju jeni opozita e krimit dhe padijes. Mjerre vatani sa te jene gjalle frymore si ju.

  Reply to this comment
 5. h May 26, 12:13

  ju jeni ne opozite te perhershme me kulturen dhe zhvillimin e kombit shqiptar per tekat e kufomes
  se vicidolasit shpellar.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim