PS dhe PD zyrtarizojnë kandidatët për në Mirditë

April 17, 2015 21:19

PS dhe PD zyrtarizojnë kandidatët për në Mirditë

Partia Socialiste zyrtarizoi kandidatin e saj në Mirditë, Ndrec Doda.

Aktualisht, ai është prefekt në Qarkun e Lezhës.

Ndërsa pasdite, Partia Demokratike zyrtarizoi si kandidat të saj për kryetar Bashkie në Mirditë, Gjergj Prengën.

April 17, 2015 21:19
Komento

1 Koment

  1. janis April 18, 11:58

    Mirdita ka votuar e do votoje majtas. Projekti i nisur nga mazhoranca e sotme do vazhdoje te mbeshtetet nga populli i Mirdites. Bsojme ne nje fitore te Ndrec Dodes.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*