PS-ja zyrtarizon kandidatin për bashkinë e Selenicës, ende vakant Peqini dhe Hasi

May 12, 2019 17:36

PS-ja zyrtarizon kandidatin për bashkinë e Selenicës, ende vakant Peqini dhe Hasi

Partia Socialiste ka zyrtarizuar kandidatin për bashkinë e Selenicës. Ai do të jetë Pëllumb Binaj. Ndërkohë që ende nuk janë zyrtarizuar kandidatët për bashkitë e Peqinit dhe Hasit.  Dje PS-ja njoftoi kandidatët e tjerë.

Të hënën e 13 Majit është dhe afati i fundit për regjistrimin në KQZ të kandidatëve për kryetar bashkie dhe kandidateve për këshilltarë bashkiak.
telegram takipçi
Opozita jo vetëm që ka bojkotuar duke mos u regjistruar, por ka paralajmëruar se nuk do të lejojë zhvillimin e zgjedhjeve.

v.l/ Dita

May 12, 2019 17:36
Komento

4 Komente

 1. Analisti May 12, 18:47

  Kujt i thoni OPIZITE? Kjo qe ka dalur ne rruge nuk eshte me opozite, mbasi institucionalisht ka hequr dore nga detyra dhe misioni i saj kushtetues…Opozita e vertete eshte ne riorganizim e siper, me deputetet qe po zene vendet e lena bosh ne Kuvend, si dhe nga grupimet e reja politike…

  Reply to this comment
 2. HAJDE DEMOKRACI HAJDE !!! May 12, 19:39

  PËLLUMB BINAJ:
  – Ish Sekretari PPSH-se i Kooperatives Terbaç-Vranisht.
  -Ish Instruktori i Komitetit te PPSH-se i Rrethit te Vlores.
  A ËSHTË KJO SHQIPËRIA QË DUAM ME DEMOKRACI PREJ 29 VJETËSH ???

  Reply to this comment
  • Dori May 12, 23:40

   Pellumb Binaj do te vihet ne peshoren e popullit; askush nuk te detyron ta votosh. E njeh demokracine ti pasues i Luftes se Klasave?!

   Reply to this comment
 3. PELLUMB BINAJ PER FARE KOSI May 12, 23:44

  PELLUMB BINAJ drejtor I shkolles mesme ali demi
  Pellumb Binaj pa konkurim drejtor I DAR Vlore,cfare risie do sjell ne krye te bashkise Selenice ,ne moshen 64 vjec?????
  ose PS do tja lere bashkine Selenice parties Ballit Kombetar dhe pellumb binen e ka vene per fare kosi. ATY do te fitoj perseri Perparim Shameti.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim