PS, Rama: Kërkojmë përforcim të radhëve edhe në internet

September 8, 2018 16:05

PS, Rama: Kërkojmë përforcim të radhëve edhe në internet

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Kryesinë e Partisë Socialiste dhe Sekretariatin e ri.

Ai iu ka ndarë në këtë mbledhje detyrat kryebashkiakëve socialistë dhe këshilltarëve të PS-së, të cilat do të konkretizohen përmes llogaridhënies publike në secilën bashki.

Procesi do të ndiqet nga afër edhe nga drejtuesit politikë të qarqeve.

Kryesocialisti mësohet sse ka kërkuar nga Kryesia dhe Sekretariati që të shtojnë vëmendjen për komunikimin online.

Përveç rritjes së anëtarësisë socialiste, Rama ka kërkuar përforcim të radhëve edhe në rrjet.

“Nuk bëjmë politikë në hotele me pesë yje si opozita, po pranë njerëzve”, është shprehur për të njëjtën çështje Elisa Spiropali.

s.a/dita

 

September 8, 2018 16:05
Komento

7 Komente

 1. Kris 1 September 8, 16:34

  Ben mbledhje qeverie ne hotele me 5 yje

  Reply to this comment
 2. Turi September 8, 18:02

  Ti u ke bere topin njereze o diktatori Rama ndersa tani te erdhi veza e zgjedhjeve dhe mashtron per t’u lidhur me njerezit!
  Tani na do per vota ti o i mallkuar e jo per hallet tona!
  Na ke mashtruar disa here,por kete here jo!
  Te rruat portali mashtrues se e krijove per t’u tallur me popullin!
  Mallkuar qofsh o mashtrues!
  Ti e ke rrenuar PS e jo me shtetin!

  Reply to this comment
  • katarakti September 8, 18:43

   Pse çfare ka bere keq qe duhet ta beje me mire Rama?! Dhe çfare mund te beje opozita me mire se qeveria e tanishme?! Pse qenka diktator Rama?! Se nuk e ka futur akoma ne burg ata qe vrane me 21 janar?! A e merr me mend sikur t’i kishte vrare Rama keta dhe Berisha te ishte kryeminister?! 100 pashe nen dhé do te ishte Rama sot. Pa pritur as Vetting dhe as drejtesi. Dhe çfare te beje Rama per te zgjidhur hallet e tua? Mesoje dhe mos e harro: Rama me te gjitha te metat e tij te padiskutueshme, mbetet kryeministri me i mire sot per sot. As qe krahasohet me opoziten babale. Dhe ne fund per shtetin/ Kush e shkaterroi shtetin shqiptar me themel?!

   Reply to this comment
 3. Mark .U.K September 8, 18:59

  Populli kerkon tu zgjidhesh hallet e jo te flasin ne rrjete sociale o kafsh.Edhe kjo .illucja Spiropali ben rolin e papagallit,cfar flet ky gjatoshi flet edhe ajo.

  Reply to this comment
 4. Servet September 9, 07:14

  Po keshtu flet edhe katarakti njelloj si Rama dhe Balla ne mos qofte vete ky i fundit dhe kjo duket qarte qe kur imitojne ate trapin me fjalen babale qe eshte gjetja me è madhe e trapit Rama.

  Reply to this comment
 5. ! September 9, 09:04

  Ju lehsit e Bandave te Shkaterrimit e Terroristeve islamike
  pd-lsi ,

  nuk fitoni asgje me Lehjet tuaja kunder qeverrise Rama
  vet Rames dhe Spiropalit etj pjestare te ekipit PS,
  sepse ata i mbeshtet shumica pothuaj 80% e popullit shqiptare .
  Koha kur shqiptaret bliheshin nga bandat e kriminelit te shpelles dhe Hajnit te Thesarit mbaroj .
  Shqiptaret kane sy e tru ne koka dhe jane te interesuar per zhvillimin e Shqiperise dhe kjo Qeverri eshte e vetmja ne Politiken Shqiptare ,qe mendon per Shqiperine dhe shqiptaret .
  Shqiptaret nuk jane budallenj si ju, trungje me nyje ,
  ata kane kuptuar se e mira e Shqiperise eshte e mira e gjithe shqiptareve .
  Shteti Ligjore dhe kultura qytetare eshte ajo qe po i
  kthen Normalitetin ne jete shqiptareve ,te terrorizuar
  per 29-vjet nga bandat pd-lsi qe jovetem e shkaterruan ,vrane e vodhen Shtetin Shqiptare ,por e
  mbajten gjate gjithe kohes ne Konflikte ,duke tentuar
  me Retoriken e Kulturen e tyre te shpelles apo katundit rritur mes Bajgash ,ti imponojne shqiptareve
  injorancen dhe sjelljen e njerezve te eger ,duke zhdukur cdo Sjellje -Edukate-Kulture Qytetare !!!
  Mirpo shqiptaret ju futen hurin dhe i treguan Botes
  se jane popull qe e duan Kulturen qytetare duke hedhur ne Halen e Kombit maskarenjte -kriminelat pra bandat
  e krimineleve qe te maskuar nen Fasaden e Demokracise hyn ne politike ,per te shkaterruar Shqiperine .
  Mbylleni halene kafshe ,qe s’ju vjen turp e s’mesuat njiher te silleni si njerez me edukate njerezore
  por perdorni edukaten e shpellareve , edhe sot ne kte shekull .Njerez te peshtire ,te paintegrueshem
  per asnji shoqeri qytetare .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*