PS zyrtarizon kandidatët e Tepelenës dhe të Përmetit

April 11, 2015 20:51

PS zyrtarizon kandidatët e Tepelenës dhe të Përmetit

Partia Socialiste ka zyrtarizuar edhe dy kandidatura të tjera për zgjedhjet e 21 qershorit.

Burime nga kjo forcë politike bëjnë të ditur se në Përmet do të rikandidojë për mandatin e dytë kryetari aktual i bashkisë, Gilberto Jaçe.

Edhe në Tepelenë do të rikandidojë Tërmet Peçi.

Mësohet se të dy kandidaturat kanë qenë propozime të strukturave në bazë.

Në të dyja këto bashki, PS edhe në zgjedhjet e vitit 2011 ka fituar me rezultat të thellë.

April 11, 2015 20:51
Komento

4 Komente

 1. lena April 11, 21:52

  lum ne ne tepelene qe drejtohemi nga djem te shkolluar, intelektual te zote, qe ne vazhdim do te mbrojne edhe doktoraturen. lum si ne

  Reply to this comment
 2. Emiljano April 12, 08:44

  Mendoj se kandidatura me e pershtatshme per ne Memaliaj eshte Arben Hysi, aktualisht profesor ne universitet, urime PS ne te gjithe Shqiperine

  Reply to this comment
 3. dona April 12, 10:12

  Z Rama.ne perzgjedhjen e kandidateve kini parasyshe te mos gaboni se kete rradhe po u dolen kandidatet me probleme me drejtesine ,faji do jete vetem i juai.nuk keni as edhe nje justifikim. per ndryshe ju jepni argumenta opozites se je i lidhur me krimin. Pas zgjedhjeve ,ne punesimet ne administrate keni bere gabime shume te medha, jo rastesisht ne shume rrethe drejtoret e emeruar kane nje begraund shume te dyshimte, Nuk e di me q,kritere keni emeruar njerez pa aresim ,por siq vihet re keni punesuar njerez pa aresim, pa kulture administrative, njerez me reputacion te dyshimte dhe hajduta. ne keto zgjedhje keni per te pare se sa u ka rene reputacioni dhe perkrahja popullore.ka mundesi te humbisni edhe bastionet e sigurta.e vetmja shprese mbetet opozita shume e qorganizuar dhe pa alternative qofsha i gabuar. une per vete e kame ndare mendjen ,pas 25 vjetesh per here te pare nuk do e votoj te majten.po sa jane si une /?eshte turp te shikosh se ke ke punesuar ne kukes. le qe lsi ka bere kerdine. edhe te pd-se i ka mbajtur ne pune duke ju dhene teseren me para ju vazhdoni ne rrugen tuaj por do injoroheni me keq se qoftelargu. Saliu.

  Reply to this comment
 4. qani April 12, 14:54

  dasho, po bashkeshortja e durimit vendos kush do jete k/bashkie ne Memaliaj apo populli i shume vuajtuar,i kesaj zone te mrekullueshme. Te fala shume nga Memaliaj….. po pse nuk respektoni zerin e bazes, na zhgenjyet, tju vij turp…..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim