PS zyrtarizon nesër n/kryetarin e Kuvendit e deputetët në komisione

September 13, 2017 14:59

PS zyrtarizon nesër n/kryetarin e Kuvendit e deputetët në komisione

 

Nesër do të mblidhet Kryesia e Partisë Socialiste për të caktuar n/ kryetarin e Kuvendit nga PS dhe emrat e deputetëve në komisionet parlamentare.

PS do të drejtojë 5 komisione parlamentare, ndërsa PD 2 dhe LSI një komision, atë të Shëndetësisë.

Ndërkohë që sot pasdite do të mblidhen kryetarët e grupeve parlamentare për të vendosur datën e seancës plenare ku do të miratohen edhe emrat.

 

September 13, 2017 14:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*