Pse Kulla ka të drejtë

January 19, 2016 10:01

Pse Kulla ka të drejtë

Dërguar me sms

në numrin e redaksisë

DITA! Reagimi i P.Kullës është real dhe i përgjigjet realitetit, Edi nuk ka mbajtur asnjë premtim por vetëm ka shtuar raprezalje ndaj të varfërve. Ekonominë e ka çuar në kolaps, popullin në depresion, merret me makinat e vjetra, për heqjen e tyre pasi ka marrëveshje me tregtarët e makinave dhe ministrin e Mjedisit për të futur në treg katalizatorët, ajër-pastrueset për të fituar euro dhe nuk ka synim vënien para drejtësisë të kriminelëve politikë. U premtoi ish ushtarakëve heqjen e aktit normativ por nuk e bëri… premtoj pasurim të shqiptarëve por u solli mjerim, premtoi siguri por solli terror shtetëror.

January 19, 2016 10:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*