Pse ma kërkon votën o burrë i ligë?

May 31, 2013 16:54

Pse ma kërkon votën o burrë i ligë?

Mesazhi i S.Berishës: Më kërkon votën. Si ka mundësi që e kërkon – pyes veten me telefon në dorë. 1. Për vrasjet në Gërdec? 2. Për vrasjet më 21 janar? 3. Për vjedhjen e votave? 4. Për borxhin pa fund që e kemi ne për të paguar? 5. Për rrugët që paratë i kanë future në xhepat e qeverisë dhe rrugët janë më keq nga ç’kanë qenë? 6. Për policët që i vret krimi i rrugës i mpleksur me pushtetin? 7. Për Zogun e Zi që e prishi? 8. Për ekonominë e rrënuar? 9. Për energjinë elektrike që mjerë i ndershmi që paguan se pjesa ordinere që voton këta nuk paguan? Për çfarë o burrë i ligë?

 

SMS në DITA në 0689073730

May 31, 2013 16:54
Komento

1 Koment

  1. Mark.uk June 1, 08:02

    Nuk jua ka kerkuar ju,po njersve qe kan 2 gram mend ne koke.Ata qe fyejn nuk klasifikohen njers.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?