Pse ti Shkëlzen dhe motra nuk shkoni dot në Amerikë?

February 11, 2019 15:14

Pse ti Shkëlzen dhe motra nuk shkoni dot në Amerikë?

Kreu i Grupit PS, Taulant Balla, ka vijuar replikat me djalin e ish-kryeministrit Berisha.

Përmes Facebook, Balla shkruan se Shkëlzen Berishës dhe Argita Malltezit u refuzohet viza amerikane.

“Shkelzen! Ti ke të drejtë që vazhdon leh, përderisa akoma drejtësia është mes dritës dhe errësirës dhe errësirën e kontrollon ti me tët atë!

Por meqë sot dole nga strofkulla a nuk na thua, kur do shkosh në Amerikë?!

Ose më saktë, pse gojet e liga thonë se nuk të japin më biletë për Amerikë as ty dhe as motrës tende, se kunatit jo e jo?!” – shkruan Balla në Facebook.

l.h/ dita

February 11, 2019 15:14
Komento

10 Komente

 1. mirel February 11, 15:31

  Duhet te kesh doctorate shkencore si Taulant Palla qe ta besh kete pyetje.
  Mua psh qe jam pa doktorature me shkon mendja vetem te pyetja: Perse nuk jane burgosur Berishajt?
  Sipas Palles, kete pergjigje mund te ma japi vetem Amerika..

  Reply to this comment
  • tani February 11, 15:57

   Do burgosen kur ti ulesh kembet ti mirela.Sa kohe i mban lart ,berishajt do i kemi neper kembe.Pune kembesh mo e di vete ti.Me mire se ti nuk e di askush.

   Reply to this comment
   • mirel February 11, 16:50

    Tani, e pe ate videon e policit? Aty te kamera eshte goja jote, meqe e paske kaq merak kete punen e kembeve te mia..

    Reply to this comment
  • Syri i veriut February 11, 16:14

   Kam pyetur veten shume here se- cfare duhet te thuash me shume se c’thote ky mirel apo Zigurr Qarri e disa te tjere gjysem analfabete, per te thene se Shqiperia jone e shkrete mban lloj -lloj injorantesh?

   Reply to this comment
 2. Syrja Qarri February 11, 16:44

  Ne kafen e lagjes degjova te thone se Shkelzeni dhe Argita nuk shkojne dot ne Amerike – keshtu thote Balla si triumfator.
  Por ama une ne kafen e lagjes sime degjova se Balla ne mengjez ha perdite nje luge jashteqitje qe ia derdon Shefi i Madh.
  Perderisa ka njerez qe besojne gojet e liga qe thote Balla perse te mos besojne edhe gojet e liga qe them une ( jo vetem une, ka plot qe e dine).

  Reply to this comment
 3. kris 1 February 11, 17:09

  Per Berishajt Amerika eshte ne Tirane.

  Reply to this comment
 4. # February 11, 19:59

  Nuk shkojne se iu kane sose paret me kullen ne Vicidol.E njeri te gjalle nuk ka brenda.

  Reply to this comment
 5. Lili February 11, 21:36

  Po ti balla di pse nuk shkojne shume te PSse

  Reply to this comment
 6. gjermani i fundit February 11, 23:01

  Pyetje me vend. Meqe nuk shkon Xeni ne Amerike afer do jete fundi I botes. Ne shenje proteste Kim Kardashiani do I ktheje floket nga bjonde ne ngjyre preshi, kurse preshin do e perdore si karrike. Kesaj fjale i thone, une te tregoj ujkun ti me tregon gjurmet. Une kam kaq vite qe hedh llotarine per Amerike, kushedi c’krime kunder Shqiperise do kem bere qe s”me del llotaria.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*