Video/ Pse u shkri së qeshuri gjithë parlamenti kur foli ky deputet i ri?

September 13, 2017 10:20

Video/ Pse u shkri së qeshuri gjithë parlamenti kur foli ky deputet i ri?

Deputeti i PD-së për qarkun e Vlorës, Agron Shehaj mbajti fjalën e tij të parë në parlament, por kur ai po mbante fjalimin deputetët socialistë nisën të qeshnin në kor për mënyrën se si po referonte. Deputeti Shehaj ka kuptuar situatën dhe disa herë ka ndërprerë fjalën teksa deputetët e PS-së shpërthenin në të qeshura. Shehaj po përsëriste herë pas here “qeshni, qeshni”, më pas ndërpreu fjalën dhe u duartrokiti.

‘Një duartrokitje për ju, atë që deshët e arritët. Jeni bërë specialista. E kuptoj që doni të më vini përpara se jam deputet i ri, por unë do vazhdoj”, u shpreh deputeti Shehaj.

Më pas fjalën e ka marrë deputetja socialiste Ermonela Felaj, e cila ka ironizuar situatën.
“Pak më parë ne qeshëm, jo pa të keq, por imagjinoni pak se çfarë mund të kenë bërë Jozefina, Majlinda dhe Astriti. Do kenë qenë duke shkulur flokët”, tha Felaj.

Por nuk ka munguar edhe kritika e kreut të Kuvendit për Ermonela Felaj. Ruçi i tha Felajt që të diskutonte për rendin e ditës dhe jo të merrej personalisht me deputetët.


Agron Shehaj Parlament by fatajgeljano

September 13, 2017 10:20
Komento

16 Komente

 1. Gjin Musa September 13, 11:47

  Te ketille deputet injorant ka PD-eja,mjerim…..

  Reply to this comment
  • Raimond vlonjati September 13, 18:58

   Po pse duhej zgjedhur ky djale i ri , se ky nuk ja iervoje per keto pune

   Vliora ka plot demokrate me pervoje ne politike ne Partine Demokratike

   I vendosin depudetet me muq e ne shoje

   Ky esht cun i mire , por ky nuk di nga ajo ane

   Reply to this comment
  • Tenete Gurakuqi September 14, 06:17

   prisni prisni kur te degjoni pordhet e Valkes dhe denglat e Salkes ju. Atehere do shifni e do thoni oj nene cfare na bane.

   Reply to this comment
 2. Jimi September 13, 12:23

  Me mire von se kurr! Ja me ne fund edhe ne parlamentin shqiptar dallandyshja e pare e LGBT-s! Per hajer na qoft.

  Reply to this comment
 3. anticensurë25642654 September 13, 12:33

  “Më pas fjalën e ka marrë deputetja socialiste Ermonela Felaj, e cila ka ironizuar situatën.
  “Pak më parë ne qeshëm, jo pa të keq,…. ”
  e kjo nuk është për të qeshur??
  “jo pa të keq”??
  apo është për të qarë,cinizmi i saj!!
  më duket,se jo!!budallallëku i saj është për të qeshur!!

  Reply to this comment
  • PO,PO September 13, 18:13

   Se ka qene e tille dhe fare pa kripe ironia e Ermonela Felajt , ndaj dhe ka nderhyre Gramoz Ruci , duke i bere verejtje . Kjo e nderon zotin Ruci .

   Reply to this comment
   • anticensurë25642654 September 14, 08:10

    popo
    ruçin po,por mos harro se këtë fyçkën e vë në të njëjtin nivel,në mos më poshtë me shehajn,që unë nuk pash asgjë për të pasur një ilaritet të tillë!!
    pra mund të themi “një tip mobingu”nga ai që pretendon me fjalë se kërkon të afrohet të mirkuptohet me të tjerët,opozitën!!
    VK,kjo është tragjikomedia që luhet nga një tufë kriminelësh dhe paguhet shtrenjtë nga ne meruhumët!!

    Reply to this comment
  • Raimond vlonjati September 13, 18:59

   Ajo esht me budallacke se ky cun i ri

   Reply to this comment
 4. Kur na la shoku Enver September 13, 13:29

  Pa shih pa shih,
  si rrotullohet rrota…
  Lenka Cuko ben te rene e saj ministre
  dhe vete shfaqet nen paruken e nje demokrati!!!
  E gjora shqiperi, thuaj

  Reply to this comment
 5. MH September 13, 13:39

  Sa gjynah per kete deputet te ri,me tudhimbte.Por kam uzdaj se do permiresohet nen shembullin e te vjeterve.

  Reply to this comment
 6. Me kembe ne toke! September 13, 15:21

  Njeri me arrogant dhe me injorant, PD nuk kishte ku te gjente. Ky qenka fiks per keta. Idiot koke e kembe!!

  Reply to this comment
 7. Demi September 13, 16:16

  Ky eshte nje deputet i ri, i cili flet per here te pare, nen presionin e paraqitjes publike…Nuk ka rendesi nga cili krah eshte…Eshte e turpshme qe injorantet e tjere te parlamentit qeshin ne korr nga fjalet e nje kolegu ne salle..Shfaqje e turpshme…
  I njohim dhe e dime se sa ju vlen lekura lloj lloj katunareve, e qytetareve debila qe jane aty dhe nuk e hapin gojen asnjehere, se po e hapen, ju vjen era injorance dhe qen…

  Reply to this comment
 8. tony September 13, 18:31

  O Mother f. ..rs…!!!!
  Po kta jane bisha ne lekure njeriu. ..
  Çfare kishte per tu zgerdhire ketu. ..???
  Duke fillu qe nga Timonieri e deri tek buçja me e vogel e PS…!!!
  Ehhhhhhh. ….!!!
  Sa pa kulture dhe primitiv. .. Sa te pa edukate aq edhe inkompetent.
  Skane çfare ti ofrojne me Shtetasve
  ( te mjere ) Shqiptare , dhe zgerdhihen si ne ato kafenete pa lidhje, me cilindo qe ju del perpara.
  Turp dhe Skandal.

  Reply to this comment
  • Labi September 14, 00:02

   Sqenke mire nga mendja more Tony me y. Po cfare mund te besh tjeter vecse te qeshim me kete super injorant dhe te qajme per fundin qe ka perfshire PD me keta deputet qesharake. Eshte per te qare me kete opozite. Kjo ishte marreveshja Rama Basha. Te lejoj Ramen te qeverise jo vetem me mazhorancen fuqiplote por me nje opozite qesharake.

   Reply to this comment
 9. Korçari September 13, 20:14

  E mo se nuk u bë qameti; Parlamenti ka patur e ka plot idiotë si puna e Ndokës, Mulit,,Strazos, Ristopijanikut, Kaubojsit, këtij qumështor,Balliut e plot albinave të Saliut, pse mos dërgojë aty dhe Vlora një IDIOT?

  Reply to this comment
 10. edkm September 14, 11:11

  une nuk e kuprtova pergjigjen e titullit….”Pse u shkri së qeshuri gjithë parlamenti kur foli ky deputet i ri?”
  PSE? çfare tha per tu gajasur? une nuk e njof , ndoshte eshte tip komik? Nuk i shkon te pyesi kryeministrin? Eshte kollaj qe te qeshesh kur nuk don te pergjigjesh. Edi po merr rrugen e sales

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*