Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Skoci

September 10, 2018 20:03

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Skoci

Panucci do të hedhë në fushën e lojës një skuadër me ndryshime të shumta në transfertën e Skocisë, krahasuar me ndeshjen e fituar 1-0 ndaj Izraelit në “Elbasan Arena”.

Risitë në formacion janë Ndoji, Lilaj dhe Balaj.

Skocia: Mek Gregor, O’Donell, Robertson, Sutar, Mulgri, Tierni, Mek Gin, Mek Donald, Naismith, Mek Gregor, Rusell.

Shqipëria: Strakosha, Binaku, Gjimshiti, Veseli, Hysaj, Lilaj, Xhaka, Ndoji, Gavazaj, Memushaj, Balaj.

l.h/ dita

September 10, 2018 20:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*