Publikohen pamjet, ja si po punohet në Rrugën e Arbërit

August 24, 2018 09:10

Publikohen pamjet, ja si po punohet në Rrugën e Arbërit

Në faqen e tij të Facebook, kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga kantieri ku po kryen punimet për ndërtimin e Rrugës së Arbërit.

Në pamjet e shpërndara, duket se po punohet paralelisht në disa pjesë të kësaj rruge.

Kryeministri thotë se punimet po vijojnë sipas planit.

“Mirëmëngjes dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i Rrugës së Arbërit, ku punimet vijojnë me cilësi e ritëm të lartë sipas planit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.


o.j/dita

 

August 24, 2018 09:10
Komento

2 Komente

 1. ETHEM August 24, 10:25

  JE I MADH KM YNE.UNE MALLAKATRIOTI NUK BESOJ QE TE SHKOI NDONJEHERE NE ATE RRUGE,POR ME VJEN SHUME MIRE QE TE RREGULLOHET VENDI IM QE PO VUAN KEQ-QEVERISJET E MEPARESHME HAJDUTE E VRASTARE.QE JU PO MBANI PREMTIMIN EDHE PER ATE RRUGE TE RENDESISHME.
  DERI SOT JE KM ME I MIRE NE 28 VITE,SIPAS REXHEP QOSES E ALFRED MOISIUT..QE UNE KAM RESPEKTIN ME TE MADH.PER TE TJERET NUK DUA TIA DI..!

  Reply to this comment
 2. info analitike August 24, 15:22

  Nga kjo foto nuk shihet asnje avancim punimesh. Pjesa e rruges ne foto ashtu ka qene e nuk ka pesuar asnje ndryshim me keto punime.
  Po aeroporti i Vlores kur do te filloje o mavri kriepsiko? E the me te madhe se punimet do te nisnin ne qershor po po iken gushti e nuk po shihet gje ne horizont.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim