Del video e re: Publikohen pamje kur Dollapi qëllon një polic

May 12, 2019 00:16

Del video e re: Publikohen pamje kur Dollapi qëllon një polic

Arrestimi i sekretarit organizativ të PD ka shkaktuar furi reagimesh politike.

Sipas Bashës, Sait Dollapi ka bërë gjithçka për të mbrojtur efektivët e policisë.

Por në mesnatë u publikua një video që tregon zotin Dollapi teksa qëllon kundrejt kordonit të policëve para kryeministrisë.

May 12, 2019 00:16
Komento

10 Komente

 1. Dash May 12, 06:45

  Po pa tjeter …video non disponibile ….e kemi pare , skemi nevoje ta shikojme , e dinim se ca muti ishte dhe pa pare videon , e perseris “BRAVO” …dita me germa te vogla….po zhgenjeni shume njeres

  Reply to this comment
 2. fteri May 12, 08:37

  Kush kriminel ngre dorë kundër policisë shtetit në detyrë ,si ky pazarxhi politik i Pe-Deve , pederastve e kriminelve si ky rasti i Sait Dollapit që godet hapur policin duhet pa vonesë të plaset në burg,çdo lëshim është cënim i rënadë i rendit e qetësisë.

  Reply to this comment
 3. E duam Shqiperin si gjiri lalzit May 12, 08:46

  Ky malok hajdut do rrasur brenda…
  Mendo ne amerike te godasesh policine se cfare te bejne.
  E quajne edhe veten demokrate keta muter.
  Kjo eshte organizate terroriste e drejtuar nga familja vampirit sali dhe likefloririrt qe eshte vene ne anen e terroristeve..

  Reply to this comment
 4. Komentuesi pa pagese May 12, 08:59

  Eshte montazh. Si puna e videos se presidentit me te mire te gjitha koherave.

  Reply to this comment
 5. Sehit shpellari May 12, 13:29

  Maloku nuk di te vrapoje ne asfalt se eshte mesuar vetem ne maje malit prandaj rezohet si femije.
  Ik o Sehit bytha. Futja vrapit.

  Reply to this comment
 6. shqiptar leshi May 12, 15:02

  Mjere ne po erdhen ne pushtet keto kurvat e pd-lsi-s,shikoni si genjejne o u shkerdhefsha cdo gje femerore qe kane ne fisin e tyre.Po i pame me syte tane veprimet e dhunshme te Dallapit hajdutit te pd-s,ju na thoni mbrojti policine.Yt ju pallofte kina e india bashke

  Reply to this comment
 7. Vatra May 12, 23:07

  Banda e ashtuquajtur PD që nga fillimi i saj ka qenë e jashtë ligjëshme aty u manipulu termi demokraci nga njerëz fisesh dhe me pikpamje politike mesjetare ajo është banda ma e madhe në Evropë që u imponu me dhunë dhe jashtë ligjit ka marrë pushtetin ku shkatrruan fillesat demokratike nê qeverisje dhe instaluan mafinë më qeverisje të vendit

  Reply to this comment
 8. Popullore May 12, 23:26

  Mos u merrni me ish-Sekretarin e Pare te BRPSH, Tropoje, por me ish-Sekratarin e Byrose se PPSH, te Fakulteti te Mjekesise dhe Spitalit Civil, Tirane. Shqiptaret nuk kane me kohe per te humbur… Cudia me e madhe zgjat vetem tre dite!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim