Publikohet foto e biznesmenit libanez që u rrah sot

September 10, 2016 18:28

Publikohet foto e biznesmenit libanez që u rrah sot

Janë publikuar fotot nga vendi i ngjarjes, ku biznesmeni libanez Faad Mitri u rrah ditën e sotme.

Siç shihet nga foto e publikuar nga “Java News”, në to shihet biznesmeni i ndërtimit i shtrirë përtokë dhe që merr ndihmën e parë nga mjekët.

Kështu, siç raporton ky portal, biznesmenit i është dhënë një ultimatum: “Ik nga Shqipëria ose ndërprit punimet”.

Bëhet fjalë për ndërtimet që ai po kryen te Gjiri i Lalzit në Durrës.

 

September 10, 2016 18:28
Komento

6 Komente

 1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... September 10, 18:35

  Jane njerez te futur nga Shkerdheni dhe Frangaj, kjo mikpritje eshte per cdo investitor te huaj, qe nuk eshte i lidhur me shpellaret mafioze.

  Reply to this comment
 2. EURO MALOKU September 10, 19:04

  Kesaj i thone:
  “S’ke ç’i ben gomarit..
  I bie samarit.!”

  Reply to this comment
 3. fteri September 10, 20:26

  Në liban luftë ,në shqipëri mafje ,shyqyr që i ka shpëruar koka nga mafja e Lalzit.

  Reply to this comment
 4. ILIR-MONIKA September 10, 21:55

  ky punon per ilirin dhe shkelxeni qenin

  Reply to this comment
 5. Arben September 11, 07:49

  ESHTE E NJEJTA DORE QE VRAU GJYQTARIN E VLORES ME EKSPLOZIV.

  JULIAN SINANI I THA EMRAT, JANE TE GJITHE NE PARLAMENT.

  VDEKJE KRIMINELEVE.

  Reply to this comment
 6. Arben September 11, 14:32

  JANE I NJEJTI GRUP QE VRANE GJYQTARIN NE VLORE.

  KRIMINELAT I ZGJIDH LITARI DHE PLUMBI KOKES.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*