Publikohet lista e prezantuesve më të paguar në botë

November 8, 2017 15:58

Publikohet lista e prezantuesve më të paguar në botë

Revista e njohur “Forbes” ka zbuluar se Dr Phil është prezantuesi më i paguar në botë, duke mposhtur Simon Cowellin dhe Ellen DeGeneresin.

Kjo është lista e prezantuesve të televizionit më të paguar në botë, sipas Forbesit:

 1. Dr Phil McGraw: 79 milionë dollarë
 2. Ellen DeGeneres: 77 milionë dollarë
 3. Ryan Seacrest: 58 milionë dollarë
 4. Judy Sheindlin (Judge Judy): 47 milionë dollarë
 5. Simon Cowell: 43.5 milionë dollarë
 6. Steve Harvey: milionë dollarë
 7. Bill O’Reilly: 37 milionë dollarë
 8. Sean Hannity: 36 milionë dollarë
 9. Michael Strahan: 21.5 milionë dollarë
 10. Heidi Klum: 21 milionë dollarë. e.r/dita
November 8, 2017 15:58
Komento

1 Koment

 1. anticensurë25642654 November 9, 09:11

  QYQA MI NONE!!
  asnjë prej tyre nuk njoh!!hajdi modelen,por vetëm si modele,se si prezantuese të hap barkun!!
  po ad krastën,fevzon dhe çanin ku i keni lënë??
  apo dhe ata si hajri të shkaktojnë të vjella??

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim