Publikohet lista, ja maturantët fitues në Fakultetin e Ekonomikut

August 25, 2017 16:44

Publikohet lista, ja maturantët fitues në Fakultetin e Ekonomikut

Publikohet lista përfundimtare e aplikantëve fitues dhe jo fitues në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës të ndara për çdo degë në vitin akademik 2017-2018 në ciklin e parë Bachelor, me kohë të plotë. Për degën e Ekonomikut janë 1280 kuota.

Dekani i Fakultetit të Ekonomisë njofton për vazhdimësinë:

“Të dashur maturantë që nuk e shihni emrin si fitues. Edhe nëse të gjithë shoqet dhe shokët tuaj të shpallur fitues do të regjistrohen për të ndjekur studimet në Fakultetin e Ekonomisë, mbeten 395 vende për ju. Por shumë më tepër kuota do të jenë në dispozicion pasi një pjesë do të vendosin të regjistrohen në degë të fakulteteve apo universiteteve të tjera. Ju mirëpresim për të filluar një vit akademik që do të realizojë ëndrrën tuaj!”
Lidhur me procedurat e aplikimit dhe regjistrimit lutemi gjeni në vijim: Udhëzimin nr. 15, datë 19.05.2017 të MAS.

Në lista aplikantët fitues janë deri në numrin rendor me vizë të kuqe.

Lista e aplikantëve të Degës BIZNES, në Raundin e Parë, për vitin akademik 2017 – 2018

Lista e aplikantëve të Degës FINANCË, në Raundin e Parë, për vitin akademik 2017 – 2018

Lista e aplikantëve të Degës INFORMATIKË EKONOMIKE, në Raundin e Parë, për vitin akademik 2017 – 2018

Lista e aplikantëve të Degës EKONOMIKS, në Raundin e Parë, për vitin akademik 2017 – 2018

UDHEZIMI

August 25, 2017 16:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin