Publikohet përgjimi i radhës i Xhaferrit: “Dyqane me [email protected]@va, vrasës” në të..(Audio)

April 14, 2016 10:11

Publikohet përgjimi i radhës i Xhaferrit: “Dyqane me k@@va, vrasës” në të..(Audio)

Pas skandalit të përgjimeve ndërmjet Musa Xhaferit dhe deputetes Ermira Mehmeti, Bota sot ka siguruar edhe një audio-incizim kur protagonistë janë kryetari i Bashkimit Demokratike për Integrim Ali Ahmeti dhe ish zëvendëskryeministri i Maqedonisë Musa Xhaferi.

Në këtë audio-incizim, Xhaferi dëgjohet dukë folur për një person të tretë me emrin Meti, i cili mësohet të jetë nga Tetova, ku sipas Xhaferrit ai nuk po shkon në punë, se i vjen rëndë me punu. Po ashtu, flitet edhe për një person me emrin Sadullah për të cilin thotë se ai vret njerëz.

Në audio-incizim flet Ali Ahmeti me Musa Xhaferin:

1: Majër, majër kjo punë

2:Po këta ke, ky Meti, ai Meti i gjatë…

1: Kush është ai Met

2: Meti gohot i ka thënë njerëzve se unë t puna nuk shkojë dhe sun e bojë punën

1:Kush është bre ai Met

2:Meti është ky që punon te Gorani, ftyrat publike ky i sportit, a e din ai djali, Meti i Tetovës

1:Po

2:Se i vjen rand puna

1:Jo be

2:Ashtu, ashtu i kishte thanë njonit

1:Sum ka thanë gja ore

2: Po ai ty stë ka thanë jo po përnime kam telashë njerëzit, sun i del zot sun i ndihmon, sun i informon

1:Ti e detyron hyqimetin kështu me mil

2:ai frigohet se ka bërë shumë…, janë mshel dyqanin me kurva, rrëspaia, me kjamete. ehhh lëvizje e madhe është linja 10 ditë, linja një 5 ditë

1:Allah jarabi të keqen e kiqmetiti

1:ku e din ai të ka përcjell në Vejvodina në janarë bohen gjashtë muaj duhet me nejt me i pa fundi i fundit, veq me i pa ku i kemi punët se pa pa tendence me e pytë Sadullahin, Sadullahi vret njerëz.

April 14, 2016 10:11
Komento

3 Komente

 1. predator April 14, 10:31

  cfare shqipe flasin keta te maqedonise??
  ketu duhet perkthyes

  Reply to this comment
 2. Djal Tirone Re April 14, 11:20

  injoranca e gjuhes shqipe ne maksimum, dhe pretendojne keta pseudo turqit e leshit te jene shqiptar

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?