Publikohet videoja e konfliktit të Françeskës së Big Brotherit me një vajzë

March 15, 2016 20:46

Publikohet videoja e konfliktit të Françeskës së Big Brotherit me një vajzë

Pasditen e sotme janë publikuar edhe pamjet e konfliktit fizik mes dy femrave në zonën e Bllokut në Tiranë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 21:30 në rrugën “Nikolla Tupe” dhe pjesëmarrëse në konflikt kanë qenë Françeska Jaçe, 22 vjeç, ish-konkurente në Big Brother Albania dhe Katerina Beqo, 28 vjeç.

Kjo e fundit është goditur nga Françeska me grusht në fytyrë dhe kokë, raporton A1 Report.

Pas përballjes fizike Jaçe është larguar nga vendngjarja dhe është shpallur në kërkim nga efektivët e policisë.

March 15, 2016 20:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*