VIDEO: Panik në stadiumin e Korçës, vëllai i Osmanit bie nga tribuna

February 9, 2018 22:34

VIDEO:  Panik në stadiumin e Korçës, vëllai i Osmanit bie nga tribuna

Kanë qenë momente të rënda ato që ndodhën në stadiumin “Skënderbeu” të Korçës ku gëzimi është kthyer në ankth.

Menjëherë pas golit të shënuar nga Muzaka në portën e Flamurtarit në minutën e 83-të njëri prej tifozëve është rrëzuar nga tribuna kryesore.

Më vonë u mësua se ai ishte vëllai i lojtarit të Skënderbeut, Tefik Osmani. Me një ambulancë ai është dërguar menjëherë në spital.

Osmani u zëvendësua menjëherë nga trajneri Daja duke u larguar për në spital.

e.k./dita

February 9, 2018 22:34
Komento

1 Koment

  1. XXXL February 10, 01:50

    Helikopterin duhet ta dergonte FSHF dhe konkretisht Duka i Krimit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*