Punëtori i Coca-Cola kapet duke urinuar në kanaçe

March 7, 2018 14:45

Punëtori i Coca-Cola kapet duke urinuar në kanaçe

Një punëtor i “Coca-Cola” është kapur ditën e hënë duke urinuar në kanaçe. Punëtorët e tjerë aty pranë, panë aktin e neveritshëm që 40-vjeçari po kryente në fabrikën Ball Corporation, në Angli.

Ai është pushuar nga puna menjëherë dhe iu tha të mos kthehej më në punë, sipas The Sun.

Ai ishte pjesë e stafit në fabrikë, ku po punonte prej disa muajsh.

Konfirmojmë që një incident ka ndodhur në Ball Milton Keynes dje. Një punëtor i përkohshëm është kapur duke cënuar higjienën e produktit. Gjithashtu pohojmë që akti ka ndodhur vetëm në një kanaçe dhe tani nuk është më në linjën tonë të prodhimit. Punëtori është pushuar nga puna menjëherë”, është shprehur një zëdhënës i kompanisë.

s.a/dita

March 7, 2018 14:45
Komento

1 Koment

 1. experimentues te marre March 7, 15:01

  te kerkosh ti imponosh shijet personale
  te tjerve ne perpjekje per te krijuar nji pije alternative
  ala CocaCola ,
  eshte urinim ne tru !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*