Pushime të bardha për familjen Obama

December 31, 2012 11:38

Pushime të bardha për familjen Obama

Presidenti Barack Obama luan me vajzat e tij, Sasha dhe Malia.

December 31, 2012 11:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*