Pushuesit e Borshit ngelen 3 orë pa ujë

August 13, 2017 17:27

Pushuesit e Borshit ngelen 3 orë pa ujë

Zona e plazhit të Borshit prej 3 orësh ka mbetur pa ujë. Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000.

Si pasojë e mungesës së ujit, banorët janë çoroditur pasi nuk po gjejnë zgjidhje. Korrespondetja e News24,  raporton se policia lokale u thotë banorëve dhe pronarëve të hoteleve t’i drejtohen Bashkisë së Himarës, ndërkohë që nga bashkia nuk ka asnjë telefon të hapur.

August 13, 2017 17:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*